Pendik Biorezonans

Our Score

Pendik Biorezonans

Pendik Biorezonans, tüm dünyada en başarılı sigara bırakma yöntemlerinden biri olan Biorezonans ile sigara bırakma konusundaki deneyim ve tecrübelerini sizinle paylaşmaya hazır.

45 Dakika gibi kısa bir sürede sonuç.

Son bir adet sigara içilerek girilen sadece tek seans.

Seanstan sonra vücuda yapıştırılan çip ile ekstra başarı.

Seans sonunda metabolizma sigarayı yabancı bir madde gibi algılar. Sigarayı daha önce hiç tanımamış gibi davranmaya başlar. Sigaraya karşı bir tokluk ve isteksizlik oluşur. Kişi sigara dumanından rahatsız olmaya başlar. Sinir, stres, asabiyet, sıkıntı, odaklanma problemleri, bağ ağrısı, konsantrasyon güçlüğü gibi nikotine bağlı yoksunluk belirtileri ortaya çıkmaz. Vücut sigarayı yabancı bir madde olarak algılalar ve hızla bu maddeden kurtulmaya çalışır. Son derece rahat, teknolojik, pratik, risksiz ve sağlıklı bir yöntemdir.

Kullanılan frekanslar özel bir işlem sayesinde çip üzerine de aktarılır. Seans bittiğinde, biorezonans cihazının içinde yüklenmiş bulunan çip, cihazdan çıkarılır. Bir flaster bant yardımı ile göbeğinizin iki santim altına yapıştırılır. Bu çip, biorezonans terapi uygulamasının devamını sağlar. 30 gün boyunca çip orada kalmak zorunda. Çip, nikotinin frekansının tersini vücudunuza vermeye devam eder.

Pendik Biorezonans Sigara Bırakma Merkezi

Pendik Biorezonans Sigara Bırakma Merkezi

12 aya kadar ücretsiz sigara bırakma destek seansları.

Bugüne kadar başarısız sigara bırakma denemelerini unutun.

İstanbul Pendik’te sigarayı garantili bir şekilde bırakabileceğiniz bir yer arayışı içindeyseniz Pendik Biorezonans sigara bırakma terapi merkezi ile iletişim kurun.

Telefon numarası 0216 375 0 375

Pendik Biorezonans Mora Terapi

Ara, Biorezonans sigara bırakma randevunu al, seans öncesi son sigaranı iç, 45 dakikalık seansa gir.

Son derece rahat bir halde sigarayı bırak.

Biorezonans seans fiyatlarını öğrenmek ve size uygun bir randevu oluşturmak üzere 7 gün 24 saat arayabileceğiniz çağrı merkezi telefon numarası 0216 375 0 375

Our Score

Pendik Biorezonans” için 16 yorum

 1. Mehmet Çelik Yanıtla

  30 yıllık sigara tiryakiliğime son verdiğim yer. 2 gün önce komşum Aydın Altıparmak vesilesiyle gittim. Bu kadar kolay bırakabileceğimi bilseydim daha önce gelirdim. Çok memnunum. Biorezonans ile sigara bırakma ben denedim, başardım. İlgisinden dolayı Barış Bey’e çok teşekkür ediyorum.

 2. Naide Boran Yanıtla

  Yurt dışında yaşarken 2007 yılında bu yöntemle sigarayı bırakmıştım. Tabi oralarda biorezonans fiyatları daha yüksek, ülkemizde daha uygun. Bence sigara içenler böyle kolay bir yolu denemekten çekinmesinler. Biorezonans yalanı yan etkisi zararı olmayan bir teknoloji. Biorezonans yaptıranlar gibi ben de tavsiye ediyorum. Allah herkesi sigaranın zehrinden, kokusundan ve pisliğinden kurtarsın.

 3. İlahi Sevda Yanıtla

  az önce bir forumda yapmış olduğum paylaşımı sizin sayfanıza da kopyalayayım.

  merhaba,

  pendik’te 2013 yılında gidip sigarayı bıraktığım biorezonans merkezinin tam hatırlayamadığım 375’li numarasını internette aratırken bu konu dikkatimi çekti. konu eski ama belki birilerine yardımcı olabilir düşüncesiyle üye oldum deneyimlerimi paylaşmak için.

  lise yıllarında başladığım sigarayı bırakmak için bir kaç yol denemiştim. azaltarak, bitkisel ürünler ve kendi başıma bırakmak gibi. sonuçlar benim için başarısız oldu maalesef. bir akrabamın (ki kendisi sigara canavarıydı resmen) sigarayı bıraktığını öğrendiğimde ilk kez adını duymuştum biorezonansın. son bir sigara içimi, 45 dakika kadar süren bir seans ve sonunda bir çip. çok saçma!
  saçma gelen bu yöntemi akrabamın yoğun teşvikiyle denemeye karar verdim.:KK4:gittik, gayet güzel konuştuk, son sigaramı içtim ve seans başladı. evet, denildiği gibi rahat, konforlu, pratik ve teknolojik bir yönteme benziyordu. o kadar rahattı ki uykum bile geldi diyebilirim. çipi de taktık, pendik biorezonans merkezinden çıktık. ilk 2-3 saatim gayet rahat geçmişti ancak akşam sigara aklıma gelip gelip duruyordu. ki bunu söylemişlerdi. bir kaç gün aklınıza sigara gelebilir, sigara ile ilgili rüyalar görebilirsiniz diye. ertesi gün ben tekrar arama ihtiyacı duydum. tekrar gelmemi istediler. gittim. ikinci seans uygulandı. evet, kesinlikle daha rahat hissediyordum.

  tekrar canım sigara çekerse ne olacak diye merak etmedim çünkü tam 1 yıl ve sayı sınırı olmadan destekleme seansları hakkım olduğunu söylemişlerdi. yani sigara isteği oldukça git.ücretsiz. oh ne güzel. :rolleyes:

  6 veya 7 ay kadar sonra ben de başka bir arkadaşıma tavsiye ettim, hatta beraber gittik. o , destekleme seanslarına ihtiyaç duymadan bırakabildi benden az içiyordu belki ondandır.

  sigara ile alakalı tecrübelerim şöyle bir kanaat oluşturdu bende. bir kere sigara bırakma işi kişisel bir mesele. sigaraya bakış açınız, psikolojik durumunuz, kişilik yapınız, hayat felsefeniz gibi bir takım sebepler sigara bırakma konusundaki başarıyı veya başarısızlığı ortaya koyacaktır. kendi başınıza bırakabilirsiniz. sigara içmeyeceğim dedikten sonra size kim zorla sigara içirebilir ki? ya da tam tersi, eyyt ben içerim savulun diyince içersiniz bu kadar basit. biorezonans yöntemi sigara bırakma yolundaki engelleri ortadan kaldırarak sıkıntılı süreci daha ferah bir hale getirmekte. ancak niyetiniz sigarayı gerçekten bırakmak istemekse..

  ben tekrar başladım. 3 sene sonra. şunu unutmayın, bir kere sigara tiryakisi oldunuz mu 10 yıl bile içmeseniz asla o tek sigarayı yakmayacaksınız. ben merak ettim 3 sene sonunda 1 tane içtim yine başladım. neyse bu kadar yeter baya dökmüşüm içim. hazır ramazan da gelmişken bana tekrar pendik’te biorezonans yolları gözüktü. aradım randevuyu aldım. yarın inşallah tamam bu iş. daha tövbe ağzıma sürmem. eğer bıraktığım yeri soran olursa mesajla ulaşın, telefonunu veririm.

  herkese hayırlı ramazanlar ve sigasız sağlıklı günler diliyorum.

  • bioresonance YazarYanıtla

   Merhaba,

   Detaylı bilgi için 02163750375 arayabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sigarasız bir hayat dileriz.

   Pendik Sigara Bırakma Biorezonans Mora Terapi

 4. Sevgi Yanıtla

  Merhaba Biorezonans Sigara Bırakma Hakkında Fiyat Bilgisi Alabilirmiyim Teşekkürler

  • bioresonance YazarYanıtla

   Merhaba. Detaylı bilgi ve randevu talepleriniz için 0216 375 0 375 numaralı telefondan tatil günleri de dahil olmak üzere gece 23:00’e kadar arayabilirsiniz.

   İlginize teşekkür ederiz. Pendik Biorezonans

  • bioresonance YazarYanıtla

   Merhaba. Detaylı bilgi ve randevu talepleriniz için 0216 375 0 375 numaralı telefondan tatil günleri de dahil olmak üzere gece 23:00’e kadar arayabilirsiniz.

   İlginize teşekkür ederiz. Sigara Bırakma Merkezi Pendik Biorezonans

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir