Kocaeli Biorezonans

Our Score

Kocaeli Biorezonans, tüm dünyada en başarılı sigara bırakma yöntemlerinden biri olan Biorezonans ile sigara bırakma konusundaki deneyim ve tecrübelerini sizinle paylaşmaya hazır.

45 Dakika gibi kısa bir sürede sonuç.

Son bir adet sigara içilerek girilen sadece tek seans.

Seanstan sonra vücuda yapıştırılan çip ile ekstra başarı.

Seans sonunda metabolizma sigarayı yabancı bir madde gibi algılar. Sigarayı daha önce hiç tanımamış gibi davranmaya başlar. Sigaraya karşı bir tokluk ve isteksizlik oluşur. Kişi sigara dumanından rahatsız olmaya başlar. Sinir, stres, asabiyet, sıkıntı, odaklanma problemleri, bağ ağrısı, konsantrasyon güçlüğü gibi nikotine bağlı yoksunluk belirtileri ortaya çıkmaz. Vücut sigarayı yabancı bir madde olarak algılalar ve hızla bu maddeden kurtulmaya çalışır. Son derece rahat, teknolojik, pratik, risksiz ve sağlıklı bir yöntemdir.

Kullanılan frekanslar özel bir işlem sayesinde çip üzerine de aktarılır. Seans bittiğinde, biorezonans cihazının içinde yüklenmiş bulunan çip, cihazdan çıkarılır. Bir flaster bant yardımı ile göbeğinizin iki santim altına yapıştırılır. Bu çip, biorezonans terapi uygulamasının devamını sağlar. 30 gün boyunca çip orada kalmak zorunda. Çip, nikotinin frekansının tersini vücudunuza vermeye devam eder.

Kocaeli Biorezonans Sigara Bırakma Merkezi

12 aya kadar ücretsiz sigara bırakma destek seansları.

Bugüne kadar başarısız sigara bırakma denemelerini unutun.

Kocaeli İzmit’te sigarayı garantili bir şekilde bırakabileceğiniz bir yer arayışı içindeyseniz Kocaeli Biorezonans sigara bırakma terapi merkezi ile iletişim kurun.

Telefon numarası 0850 303 90 09
Kocaeli Biorezonans Mora Terapi

Ara, Biorezonans sigara bırakma randevunu al, seans öncesi son sigaranı iç, 45 dakikalık seansa gir.

Son derece rahat bir halde sigarayı bırak.

Biorezonans seans fiyatlarını öğrenmek ve size uygun bir randevu oluşturmak üzere 7 gün 24 saat arayabileceğiniz çağrı merkezi telefon numarası 0850 303 90 09

Our Score

Kocaeli Biorezonans” için 4 yorum

 1. Nihal F Yanıtla

  merhaba ben kocaeli izmit’te oturuyorum. mora terapi biorezonans ile sigarayı bırakabileceğim tavsiye edebileceğiniz bir yer varmı? teşekkür ederim.

  • bioresonance YazarYanıtla

   Merhaba,
   Biorezonans ile sigara bırakma hakkında detaylı bilgi, fiyat ve randevu için 0850 303 90 09 şimdi arayabilirsiniz. Teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir