Bursa Biorezonans

Our Score

Bursa Biorezonans Sigara Bırakma Merkezi; Sigarayı bırakmak, sigaradan nasıl kurtulacağını düşünenler için alternatif bir sigara bırakma yöntemi olarak öne çıkıyor. Unutmayın! Mucize sigara bırakma yöntemi yoktur. Sigara bırakma yöntemleri, “Ben sigarayı bırakmak istiyorum!” diyerek sigara bırakma hedefini net bir şekilde ortaya koymuş, hedefe kilitlenmiş kişileri hedeflerine ulaşmalarını sağlayamaya yardımcı olabilecek araçlardır. Sigara bırakma sihirli yöntem, mucize sigara bıraktırma yöntemi gibi ifadeler kocaman bir balondur.

Sigara Bırakmanın

Sigarayı bırakmayı gönülden istemek. Bir başkasının zorlaması, baskısı ile değil, kendi heves ve kararlılığınızla bu işe girişmek.

Sigara bırakma kararlılığınızın, motivasyon ve hevesinizin saman alevi gibi olmaması. Sürdürülebilir olması. Bir süre sonra canınızı sıkacak bir olayla karşılaştığınızla sigaraya sığınmamak.

Bursa biorezonans ile kendi başınıza, destek almadan sigara bırakma sonrası ortaya çıkan sinir, stres, gerginlik, asabiyet, odaklanamama, endişe hali gibi yokluk veya yoksunluk belirtilerini minimize etmek, etkilerini azaltmak amaçlıdır.

Our Score

Bursa Biorezonans” için 2 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir