Gebze Biorezonans

GEBZE BİOREZONANS

 

Biorezonans | Sigara Bırakma | 2020 Fiyatları | Kocaeli Gebze

Gebze Biorezonans | Bilindiği gibi sigara içmek; insan sağlığına bedensel, ruhsal ve ekonomik yönden önemli zararlara yol açan kanserojenik bir bağımlılık türü. Sigara içen kişileri bu zararlı alışkanlıktan kurtarmak adına sigara bırakmak için çeşitli yöntemler kullanılmakta. Avrupa’da 1970’li yılların sonlarından, Türkiye’de ise 2005 yılından itibaren uygulamaya başlanan başarı oranı yüksek, uygulaması basit ve pratik olan biorezonans terapi son yıllarda sigara bırakmak isteyenlerin adeta gözdesi durumunda.

Gebze Biorezonans sigara bırakma, 2006 Yılından bu yana binlerce danışanını bilgilendiren, sigarayı bırakmalarına destek olan bir merkez. Genç, yaşlı, öğrenci, ev hanımı, iş adamı… Günde 5-6 paket içenden, 50-60 yıldır sigarayı 24 saat bile hayatından çıkaramayanlara kadar, pek çok kişinin sigara bataklığından kurtulmak için güvendiği adres.

Biorezonans Nedir, Biorezonans Ne İşe Yarar?

Biorezonans nedir, Biorezonans ne işe yarar? akla ilk gelen sorulardan. Biorezonans, herhangi bir maddenin etrafındaki elektromanyetik alanda bulunan frekansların terapi için kullanılmasına verilen isim. Biorezonans terapi, özel bir biorezonans cihazıyla yapılan biorezonans uygulamalarının genel adlandırılmasıdır.

Biorezonans ile sigara bırakma yönteminin amacı; içilen sigara ve vücuttan alınan elektromanyetik frekansların biorezonans cihazı tarafından değiştirilerek / kodlanarak vücutta bulunan sigaraya ait frekansları silmektir. Bu da kişinin fiziksel bağlılığını ortadan kaldırılmasına imkan tanır.

Biorezonans terapi ne yapar? Biorezonans terapi yardımı ile sigaranın fizyolojik (fiziksel) bağımlılığı nötralize edilmeye çalışılır. Herhangi bir destek almadan kendi başına sigara bırakma çabalarındaki bir takım yokluk / yoksunluk belirtilerini (sinir, stres, gerginlik, asabiyet, odaklanamama, endişe, panik vs) mümkün mertebe minimize etme, etkilerini azaltma ya da ortadan kaldırma amaçlanır. Bahsedildiği üzere biorezonans terapilerinin hedef noktası psikolojik bağımlılıktan ziyade fiziksel bağımlılık durumudur. Biorezonans, psikolojik terapi, biyo enerji veya manyetik alan tedavisi ile karıştırılmamalıdır.

Biorezonans Sigara Bırakma Terapisi Kaç Seans Olarak Yapılır?

Biorezonans ile sigara bırakma terapisi, genel itibariyle sadece tek seans olarak uygulanan bir tekniktir. Yaklaşık 45 – 50 dakika civarı süren bu seanstan sonra, eğer sigara içme isteği devam ederse veya belli bir zaman içinde istek tekrarlanırsa destek seansları uygulanır. Destek seansları Kartal Biorezonans Sigara Bırakma Merkezi’nde ücretsiz olarak uygulanmaktadır.

Biorezonans ile Sigara Bırakma Nasıl Etkiler Gösterir?

Biorezonans seansından sonra fiziki anlamda sigaraya karşı bir isteksizlik, nötr durumu hedeflenir. Terapi bitiminde “Canınız sigara istiyor mu?” sorusuna büyük oranda “Hayır” veya “İçsem de olur, içmesem de olur” cevapları verilmektedir.

İlerleyen bir kaç gün içinde sigarayı sık içtiğiniz anlarda ( kahvaltı-yemek sonrası, çay-kahve yanında, sabah kalkıldığında, işte molalarda vs) akla sigara gelebilir. Bu gayet normal bir durumdur. Ancak buradaki amaç vücudun sigaraya karşı isteksizlik duymasıdır. Sinir, stres, endişe, gerginlik, asabiyet gibi bir takım yoksunluk belirtilerini yaşamamak, bu belirtiler oluşsa bile belli bir limit altında tutularak kişiye rahatsızlık vermemesidir.

Nadiren de olsa bazı kişilerde dışarıdan gelen sigara dumanı rahatsızlık verebilir.

Biorezonans Sigara Bırakma Terapisi Nasıl Yapılır?

Uygulama yapılacağı gün yanınızda her zaman içtiğiniz sigara markasından 2 adet sigarayı getirmeniz gerekmektedir. Kişi bu son 2 sigarayı yarım olacak şekilde içer ve bu sigaralardan elde edilen elektromanyetik frekanslar cihaza yüklenmiş olur.

Biorezonans terapi sırasında kişi, rahat bir koltukta ellerinde, ayaklarında ve alnında özel elektrotlar bulunacak şekilde 45 dakikalık seansı boyunca elektromanyetik titreşimlere maruz bırakılır. Bu uygulamada hasta herhangi bir ağrı, yanma, sızı hissetmez, hatta hiçbir şey hissetmez. Elde edilen bu elektromanyetik frekanslar aynı zamanda homeopatik sıvıya ve bir çipe yüklenir.

Hastalar bu çipi ve sıvıyı kullanarak sigara bırakma terapisinin idamesini sağlar. Bu sıvı sigara bırakma seansı sonrasında sigara içme isteği olduğu dönemlerde dil altına damlatılmaktadır. Çip ise vücuda bir bantla yapıştırılarak, 1 ay boyunca vücuda frekans sağlaması hedeflenir.

Sigara Bırakma Terapisi Sonrası

Seans sonrasına özellikle ilk 48 saatte bol su içmesi önerilmektedir, sigaranın bırakılmasına bağlı ilk bir iki gün zor geçecektir. Hastalara verilen sıvı ve çip kullanılmalıdır. Hastalar bu yöntemde iki günden sonra sigara içilen ortamlardan uzak durmasına gerek yoktur.

Biorezonans Destek Seansları

Biorezonans destek seansları, düşük bir ihtimal olsa bile ilk terapide istenilen sonuca ulaşılamaması veya ilerleyen zamanda stres, üzüntü, tartışma gibi dış tetikleyeciler sonucunda sigara isteğinin oluşması üzerine uygulanır. Destek seansları ücretsizdir, detaylı bilgi için lütfen arayınız.

Biorezonans ile Sigara Bırakma Yan Etkileri?

Biorezonans ile sigara bırakma yan etkileri bulunmayan, genel itibarıyla doğal, olumsuz sonucu olmayan bir terapidir. Bu konuda dünyadaki en etkili ve güvenli sigara bırakma yöntemi diye düşünenlerin oranı hiç de azımsanacak düzeyde değildir. Genç, orta veya ilerki yaşlarda güvenle tercih edilmektedir.

Biorezonans Başarı Oranı Nedir?

Biorezonans ile sigara bırakma başarı oranı Kartal Biorezonans’da yaklaşık %90’lar seviyesindedir. Burada gözden kaçırılmaması gereken husus, sigara bırakma kararına sadakat, disiplin ve motivasyondur. Uzun yıllar boyunca yoğun sigara içenler ya da sigaraya yeni başlayıp az içenlerde başarı yüzdelerinde fark olmamaktadır.

Biorezonans Terapi Kimlere Uygulanmaz?

Biorezonans terapi uygulanması tavsiye edilmeyen kesim oldukça dardır. Bunlar, kalbinde kalp pili olanlar ve hamile bayanlardır. Bunların dışında bulunan sağlık problemleri biorezonans sigara bırakma terapisi uygulamasına engel olmamaktadır.

Sigarayı Bırakmada Tek Seans Yeterli Olur mu?

Normal şartlarda biorezonans ile sigara bırakma tek bir seanstır ve sigarayı bırakmaya yardımcı olmakta yeterlidir. Ancak hastalar ek destek seansı alabilmektedir. Yine çipe ve homeopatik sıvıya yüklenen frekanslar, hastaya sigarayı bırakmaya yardımcı olmaya devam ederler

Tedavi Sonrasında Sigara Bırakılınca Kilo Alır Mıyım?

Biorezonans terapi sonrasında normalde olabilen, kaygı ve tatminsizlik hislerine bağlı iştah ve aşırı yemek isteği olmayacaktır. Böyle bir istek varsa kişinin kendisinden kaynaklanan bir durumdur.

Biorezonans Zararları Olan Bir Yöntem mi?
Biorezonans çok keyifli ve konforlu bir sigara bırakma terapisidir. Uygulama esnasında hiç bir şey hissedilmez. Biorezonans zararları olan bir yöntem asla değildir. Herhangi bir yaş sınırı olmaksızın güvenle uygulanmaktadır.

Sigara Bırakma Garantisi Verilebilir mi?
Tıpta hiçbir şey yüzde yüz oranında garantili değildir, uygulama iyi bir sigarayı bırakmada yardımcı yöntem olsa da bu durumun kişinin kararı altında olan bir hadise olduğu hatırda kalmalıdır. Tüm tedavi yöntemleri, seanslarına rağmen sigarayı bırakamayacak bir kısım da olabilir.

Biorezonans Fiyatları Nedir?

Biorezonans ile sigara bırakma 2020 fiyatlarını hakkında detaylı bilgi ve randevu için lütfen Kartal Biorezonans 0850 303 90 09 nolu telefonu arayınız.

Önemli Not: Biorezonans terapide kullanılan cihaz Sağlık Bakanlığınca “Sınıf 2a Tıbbi Tedavi Cihazı” olarak onaylanmaktadır. Yani biorezonans yöntemleri hekimler tarafından ve çeşitli uygulamalarda kullanılabilir; biofrekanslarla gerçekleştirilen bu uygulamaların sadece diğer tedavi yöntemlerini tamamlayıcı olarak gerçekleştirildiği akılda tutulmalıdır. Biorezonans terapi sigara bırakma konusunda yapılan terapi uygulaması bir “tıbbi tedavi” değildir, başka tıbbi tedavilere alternatif değildir; sigaraya karşı yürütülen faaliyetlere genel yaklaşımı tamamlayıcı ya da destekler nitelikte düşünülmelidir.

Gebze Sigara Bırakma Merkezi
Gebze Sigara Bıraktırma Merkezi
Gebze Biorezonans
Gebze Biyorezonans
Gebze Mora Terapi
Gebze Hipnoz ile Sigara Bırakma
Gebze Akupunktur ile Sigara Bırakma
Gebze Lazer ile Sigara Bırakma
Gebze Biyofrekans
Gebze Bio Enerji

Gebze Biorezonans Sigara Bırakma Merkezi

Our Score

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir