Pendik Mora Terapi

Our Score

Pendik Mora Terapi

Pendik Mora Terapi, tüm dünyada en başarılı sigara bırakma yöntemlerinden biri olan Mora Terapi ile sigara bırakma konusundaki deneyim ve tecrübelerini sizinle paylaşmaya hazır.

45 Dakika gibi kısa bir sürede sonuç.

Son bir adet sigara içilerek girilen sadece tek seans.

Seanstan sonra vücuda yapıştırılan çip ile ekstra başarı.

Seans sonunda metabolizma sigarayı yabancı bir madde gibi algılar. Sigarayı daha önce hiç tanımamış gibi davranmaya başlar. Sigaraya karşı bir tokluk ve isteksizlik oluşur. Kişi sigara dumanından rahatsız olmaya başlar. Sinir, stres, asabiyet, sıkıntı, odaklanma problemleri, bağ ağrısı, konsantrasyon güçlüğü gibi nikotine bağlı yoksunluk belirtileri ortaya çıkmaz. Vücut sigarayı yabancı bir madde olarak algılalar ve hızla bu maddeden kurtulmaya çalışır. Son derece rahat, teknolojik, pratik, risksiz ve sağlıklı bir yöntemdir.

Kullanılan frekanslar özel bir işlem sayesinde çip üzerine de aktarılır. Seans bittiğinde, mora terapi cihazının içinde yüklenmiş bulunan çip, cihazdan çıkarılır. Bir flaster bant yardımı ile göbeğinizin iki santim altına yapıştırılır. Bu çip, mora terapi uygulamasının devamını sağlar. 30 gün boyunca çip orada kalmak zorunda. Çip, nikotinin frekansının tersini vücudunuza vermeye devam eder.

Pendik Mora Terapi Sigara Bırakma Merkezi

Pendik Mora Terapi Sigara Bırakma Merkezi

12 aya kadar ücretsiz sigara bırakma destek seansları.

Bugüne kadar başarısız sigara bırakma denemelerini unutun.

İstanbul Pendik’te sigarayı garantili bir şekilde bırakabileceğiniz bir yer arayışı içindeyseniz Pendik Mora Terapi Sigara Bırakma Merkezi ile iletişim kurun.

Telefon numarası 0216 375 0 375

Pendik Mora Terapi

Ara, Mora terapi sigara bırakma randevunu al, seans öncesi son sigaranı iç, 45 dakikalık seansa gir.

Son derece rahat bir halde sigarayı bırak.

Mora terapi seans fiyatlarını öğrenmek ve size uygun bir randevu oluşturmak üzere 7 gün 24 saat arayabileceğiniz çağrı merkezi telefon numarası 0216 375 0 375

Our Score

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir